fbpx

Zahájili jsme výběr haly pro umístění výrobních linek

Naši vážení investoři,

ZAHÁJILI JSME VÝBĚR HALY PRO UMÍSTĚNÍ VÝROBNÍCH LINEK

Jak jsme Vás již informovali, organizační práce pro zajištění dovozu výrobních linek jsou od konce září 2022 v plném proudu, a proto jsme k dnešnímu datu provedli prohlídku první z nabízených průmyslových hal, do které plánujeme umístit naše výrobní linky.

Ukázalo se totiž, že náš pozemek v Králově Dvoře, který jsme zaregistrovali jako průmyslový BROWNFIELD, bude daleko výhodnější využít pro plánované umístění tzv “velké” výrobní linky.
Obě dvě kapacitně menší linky, na jejichž dovozu aktuálně pracujeme, nám umožní poměrně rychle zahájit výrobu a to proto, abychom využili příznivé cenové situace na trhu s elektrickou energií, kterou tyto linky budou produkovat.

Naše rozhodnutí o výběru vhodné haly bude vycházet především z požadavků na splnění velmi přísných legislativních podmínek, které zákon definuje, takže rozhodnutí o umístění linek musí najít optimální řešení mezi požadavky legislativy a ekonomikou projektu tak, abychom dokázali peníze vydělávat co nejdříve.

Další novinkou je to, že jsme ZALOŽILI TECHNICKÝ TÝM s cílem maximálně zrychlit zahájení provozu linek.
Velmi rádi Vás s jeho členy postupně seznámíme tak, abyste si mohli doplnit představu o fungování celého PROJEKTU KD CHEMIKO.

Rádi Vás o dalších krocích budeme informovat.

KD CHEMIKO s.r.o.
Ing.DAlibor Večerka
CEO
T: 724 031 171