Korporátní dluhopisy KD Chemiko

Přemýšlíte o tom, jak své finanční prostředky ochránit před rostoucí inflací, zajímavě je zhodnotit a ještě k tomu podpořit perspektivní ekologicky projekt v oblasti zpracování odpadu? Jedním ze způsobů je nákup korporátních dluhopisů společnosti KD chemiko s minimálním rizikem a výnosem 12,5 % ročně 

Korporátní dluhopisy obecně - jak fungují, proč je společnosti vydávají

Korporátní dluhopisy jsou druhem cenných papírů, které vydávají (emitují) nejčastěji banky nebo větší společnosti za účelem získání dalších finančních zdrojů pro svůj rozvoj.

Princip je velmi jednoduchý. Investor nakoupí tyto cenné papíry, čímž společnosti dodá potřebný kapitál. Ta mu naoplátku pravidelně vyplácí úrok, popřípadě bonusy. Úrokové sazby jsou narozdíl od konzervativních způsobů investic podstatně atraktivnější.

Výjimkou nejsou ani nadstandardní sazby nad 10 %. Mnozí investoři rovněž oceňují, že znají, eventuálně si mohou také vybrat konkrétní projekty, na které jejich finanční prostředky budou použity. 

Spočítejte si svůj výnos dluhopisu

Loading...
0

Rizika při investici do firemních dluhopisů

Tak jako s každou finanční investici, i s nákupem dluhopisů jsou spojena určitá rizika. Těm ale můžete poměrně jednoduše předcházet. 

Výběrem správné a prověřené společnosti
Ověření platební historie společnosti, jejich majitelů
Zájmem o budoucí plány a projekty
Možnosti předčasného odkupu
Zajištění dluhopisů hmotným i nehmotným majetkem

Výše investice, jenž vás v případě ztráty existenčně nijak neohrozí

Proč investovat do firemních dluhopisů?

Zejména v poslední době je téma zhodnocení a ochrany vlastních finančních prostředků před inflací velmi diskutované. Korporátní dluhopisy přitom představují velmi efektivní nástroj jak s relativně nízkým rizikem vydělat. Investorům přináší hned několik jistot a atraktivních možností. 

Korporátní dluhopisy mají zpravidla vyšší nominální hodnotu, většinou v řádech stovek tisíc korun až milionů. Existují ale i takové v řádech desetitisíců, na které dosáhne běžná fyzická osoba s průměrným platem. Profit i při minimální investici může být velmi zajímavý.

KD Chemiko - o nás

Jsme společnost, jež se zaměřuje na ekologické zpracování starých pneumatik pomocí pyrolýzy. Tato technologie nám umožňuje pryžový odpad, který často končí pohozený v lesích nebo u vodních toků, proměnit na znovupoužitelné suroviny. Jde hlavně o pyrolýzní plyn a olej, ocel a uhlík.

Snažíme se růst a odpadu recyklovat více – proto připravujeme nové pyrolytické linky, které nám rozšíření našich aktivit dovolí. O své postavení v budoucnosti obavy nemáme, dodavatele starých pneumatik i odběratele z nich získaných materiálů máme nasmlouvané na roky dopředu. 

Odlehčit přírodě a profitovat ze zpracování odpadu můžete i vy. 
Investujte do korporátních dluhopisů KD chemiko

Nabídka korporátních dluhopisů KD chemiko

Nabídka korporátních dluhopisů KD chemiko

Nabízíme vám oboustranně výhodnou možnost nákupu našich podnikových dluhopisů, při němž můžete pomoci jak své peněžence, tak přírodě. Investované prostředky budou použity pro výstavbu nových pyrolytických linek, v nichž dokážeme ekologicky zpracovat staré pneumatiky a přeměnit je na nové suroviny.
Proč zvolit naše podnikové dluhopisy

Investice do podnikových dluhopisů KD chemiko sebou přináší celou řadu výhod 

Nízké riziko investice

Pohybujeme se v průmyslovém prostředí, které je na vzestupu. Více než pozitivní jsou také prognózy do budoucnosti. Dodávky vstupního materiálu máme zajištěné roky dopředu, stejně tak jako odběratele výstupních produktů.

Ekologická aktivita společnosti

Svou investicí můžete udělat něco pro přírodu a zdraví naší planety. Odlehčete ji od odpadu tím, že podpoříte ty, jenž se postarají o jeho recyklaci. Ekologie je rozhodně něco, do čeho investovat v roce 2023

Pravidelný úrok

Každý měsíc vám budeme vyplácet předem stanovený úrok. A každý měsíc proto budete mít o své investici přehled a možnost užívat si zisku

Bez skrytých poplatků

Při nákupu dluhopisů a výplatě úroků vás nepřekvapí žádné další účtované poplatky

Minimální vstupní vklad

Korporátní dluhopisy zpravidla mívají relativně vysokou nominální hodnoty. U nás můžete začít s podstatně menší investicí - 25.000 Kč

Výplata úroků i bankovním převodem do 1.6.2024

Přesně k tomuto datu vám investovanou částku vyplatíme zpět a to také ve formě bankovního převodu, pokud tento způsob preferujete

Myslet na chytré investování a ochranu finančních prostředků v této nejisté době se vyplatí. Zajistěte a zhodnoťte své peníze prostřednictvím nákupu dluhopisů

Informace pro investory

Dosáhli jsme ZVÝŠENÍ předjednané prodejní  ceny o velmi významných 20%
17Led

Dosáhli jsme ZVÝŠENÍ předjednané prodejní…

Naši vážení investoři, Rád bych Vás všechny touto cestou rád pozdravil v…

Minulý týden jsme zahájili jednání se dvěma s největších českých firem, podnikajících v oblasti komunálního odpadu
06Pro

Minulý týden jsme zahájili jednání…

Naši vážení investoři, Každodenní práce na PROJEKTU KD CHEMIKO znamená hledat a…

Kontakty

Chraňte své peníze před inflací a investujte je do projektu na pevných základech s nízkým rizikem.
Měsíční zisky, nulové poplatky. Řady našich investorů se rozšiřují. Třeba i o vás?

Adresa

Budova FLOW
Václavské nám. 47,
110 00, Praha 1