fbpx

Objednána pyrolýzní linka o velikosti 12 tun zpracovaných odpadních plastů

Naši vážení klienti a kolegové,

dnešní den je pro nás všechny zlomový – k datu 27.3.2023 byla společností KD Chemiko s.r.o. objednána u zahraničního výrobce pyrolýzní linka s denní kapacitou 12 tun zpracovaných odpadních plastů, která bude produkovat v návaznosti na kvalitu vstupů až 10 000 litrů pyrolýzniho oleje za den.

Na celkový objem této produkce, jak jsme Vás již v minulosti informovali, máme předjednaný odběr a zpracování v petrochemickém průmyslu . Takovýto den je tedy významným mezníkem nejenom pro nás, ale i pro celou Českou republiku, protože touto formou budeme výrazně napomáhat plnění závazků na cestě k energetické soběstačnosti a plnění principů Green Deal, podporovaných Evropskou unií.

Přidejte se k nám a pomozte nám uvedení naší vize do reality. Prosím informujte se a aktivně se zapojte do realizace našeho cíle, kterým je zprovoznění několika desítek pyrolýzních linek v ČR.

Nabízíme Vám proto finanční ohodnocení, které předčí Vaše očekávání. Prosím kontaktujte náš prodejní tým, uvedený na webové stránce a nebo se spojte přímo s vedením firmy.
Budeme také velmi rádi, když o naší nabídce budete také informovat okruh svých známých, kteří mají zájem o výhodné zhodnocení finančních prostředků. A my se umíme za takový kontakt odměnit.