fbpx

Naše argumentace.

Vážení investoři

po konzultaci s našim právním zástupcem bychom vás rádi informovali a poskytly následující  informace:

  1. a) firma KDCHEMIKO nemůže vyplácet výnosy kvůli tomu, že jí byl zablokován účet. Tento krok byl podniknut PCR, což způsobilo, že firma nemůže plnit své závazky. PČR nyní žádá klienty, aby podali trestní oznámení na KDCHEMIKO, aby se označili jako poškození, kvůli nevyplácení výnosů. Nicméně, na účtu KDCHEMIKO je stále více než 11 milionů korun, což by stačí na dokoupení technologií a splacení výnosů, dokud se rozjede výroba. Jistiny (vklady) by měly být vyplaceny z prodeje výrobků linky. Pokud by to nestačilo, máme předběžné dohody s investory, kteří chtějí vidět fungující linku a pak jsou ochotni finančně vstoupit do společnosti KD Chemiko a zabezpečit výplaty vkladů.
  2. b) Máme hodně telefonátů od lidí, kteří věří našemu projektu a ptají se nás, jak mají postupovat. Upozorňujeme je na to, že pokud se přidají k trestnímu oznámení, pak je Policie ČR nevyplatí. PČR uzavře firmu a naše finance pohltí likvidace firmy, takže nezbude na vyplacení výnosů v plné výši. PČR dává lidem falešnou naději, že se dostanou ke svým vkladům, pokud se připojí k trestnímu stíhání. A opět, k tomuto nátlaku a vytváření takového přesvědčení využívá svou autoritu.
  3. c) Policie kompletně ignoruje naše obchodní záměry. Používá svou autoritu, aby na nás uvrhla špatné světlo a postavila nás do role podvodníků, kteří neplní své závazky (ale plnění těchto závazků PČR přímo a aktivně brání).
  4. d) KDCHEMIKO až do obstavení účtu fungovala v pořádku a dostala všem svým závazkům.
  5. e) KD Chemiko je od úplného začátku obstavení účtu v pravidelném styku s klienty a pravidelně je informuje o vývoji situace. Pravidelně a otevřeně.
  6. f) Nechceme a nebudeme ovlivňovat vaše rozhodnutí. Pokud my, firma KDCHEMIKO máme a chceme dostát svým závazkům, musíme mít možnost dokončit náš projekt. Jedině v tomto případě budeme schopni vyplácet měsíční výplaty i jistiny. Rozhodně a určitě nám pomůže, pokud se nepřipojíte k výzvě PCR. Pomůže nám to uvolnit finanční prostředky a dokončit projekt.
  7. g) Děkujeme vám za vaši podporu. Všem, kteří nás podporují a kteří stojí při nás, na vás všechny budeme myslet i my a budeme to zohledňovat při našich rozhodnutích.

 

S pozdravem
Alexander Zirnov

Generální ředitel