fbpx

NÁVŠTĚVA U VÝROBCE PYROLYTICKÉ LINKY

NÁVŠTĚVA U VÝROBCE PYROLYTICKÉ LINKY a NÁSLEDNÁ MOŽNOST ZVÝHODNĚNÉ INVESTICE do DLUHOPISŮ – VÝNOS 13,5 % p.a.

 

Dobrý den naši vážení investoři!

Protože jsme výrazně postoupili v jednání o umístění výrobní linky do prostor skladového areálu jedné z největších českých firem, zabývajících se svozem a skládkováním komunálního odpadu, která nám zároveň bude dodávat velký objem odpadu pro chemickou pyrolýzu, v termínu od 6. a 7.3.2023 jsme navštívili výrobce PYROLYTICKÉ LINKY s cílem seznámit se jak s provozními detaily této pokročilé výrobní technologie, tak s cílem prohloubit osobní kontakty s vedením firmy.

Nejdůležitějším cílem této pracovní cesty ale bylo předběžně zajistit výrobní kapacitu pro výrobu a dodání linky pro naši firmu, a to z toho důvodu, že výrobce je pro rok 2023 prakticky vyprodaný, což by mohlo znamenat posun dodacího termínu linky až na rok 2024.

Jak se tedy k co nejbližšímu dodání výrobní linky dostaneme? Po jednání s výrobcem se ukázalo jako nejjednodušší dohodnout se na navýšení požadované částky první platby, kterou je třeba uhradit při podpisu kupní smlouvy tak, aby se naše zakázka posunula k lepšímu dodacímu termínu v průběhu roku 2023.

Pro zajímavost uvádím, že jen v průběhu naší 2 denní návštěvy obdržel výrobce předběžné objednávky od 2 nových zákazníků.

Obracíme se na Vás jako zkušené investory s praktickými zkušenostmi s naší firmou, a to s nabídkou zakoupení dalších dluhopisů, které nám umožní podepsat Kupní smlouvu
a zaplatit promptně zálohovou platbu, navýšenou o 6 milionů CZK tak, aby nám byl potvrzen nejkratší možný termín dodání výrobní linky.

 

Proto Vám nabízíme:

  • Prodej dluhopisů se zvýhodněným výnosovým procentem 13,5% p.a.

 

Další informace o nabídce:

  • Pro získání informací o této mimořádné nabídce nás prosím kontaktujte, a to přímo pana Ing.Večerku.