fbpx

Informace pro investory

Dobrý den vážení investoři,
Rád bych Vás informoval o velmi důležitém jednání, které proběhlo v pondělí 20.6.2022 s nejdůležitějším osloveným klientem pro náš PROJEKT KD CHEMIKO – firmou ORLEN Unipetrol RPA s.r.o., s jehož zástupci jsme projednali podmínky obchodní spolupráce a zajištění pravidelných dodávek našeho hlavního produktu – PYROLYTICKÉHO OLEJE.
ORLEN Unipetrol projevil zájem o pravidelné dodávky naší produkce a sdělil nám podmínky, za jakých je možné z pohledu české legislativy a požadavků na certifikaci našeho produktu a výrobní technologie začít spolupracovat.
Dle sdělení pracovníků ORLEN Unipetrol je možné dodávat CELKOVÝ OBJEM NAŠÍ PRODUKCE  dodávat do ORLEN Unipetrol, který bude dodaný PYROLITICKÝ OLEJ dále zpracovávat na různé finální produkty jako je nafta motorová, benzín a nebo suroviny pro výrobu základních petrochemických monomerů jako etylen, propylen, benzen a další.
Na základě tohoto pozitivního sdělení jsme požádali ORLEN Unipetrol o vystavení LETTER OF INTENT (LOI) jako nezávazného potvrzení zájmu o naší produkci a v současnosti jsme v očekávání reakce ORLEN Unipetrol.
Máme za to, že tato informace je pro všechny naše investory podstatná a budeme Vás dále informovat o průběhu jednání.
S pozdravem
KD CHEMIKO s.r.o
Ing.Dalibor Večerka

 

CEO