Funkční technologie

Funkční technologie

Začátkem října 2021 jsme zůčastnili zahájení provozu pyrolýzní jednotku v Maďarsku, ve městě Miskolcz. Denně zde zpracujeme až 10 tun odpadu a získáme 7000 litrů pyrolýzního oleje. Jedná se o první projekt realizovaný ve spolupráci s našimi investory a partnery. Děkujeme za důvěru a podporu.

Důvěra na prvním místě

Pro první český výrobní závod – pyrolytickou linku Králův Dvůr, máme s našimi partnery už předsmluvněnou dodávku vstupní odpadové suroviny.

Aktuálně jednáme s největším tuzemským zájemcem o odběru produkce, zejména pyrolýzního oleje. V případě potvrzení této spolupráce budeme mít zajištěný odběr vyprodukovaných surovin z výrobního závodu Králův Dvůr dokonce ve výši 130 % denní kapacity pyrolytické linky.

Spolupráci vyjednáváme rovněž se zahraničními partnery. Potvrzené odběry v zahraničí pokrývají 30–40 % denní produkce linky.

Kromě toho nás kontaktují také menší lokální zájemci o pyrolýzní olej, který pro svá průmyslová využití poptávají.

Pevně věříme, že jsme potěšili touto zprávou nejenom naše investory a partnery, ale i ty co věří, že projekty environmentálního charakteru, mají smysl a využití pro nás všechny.

V případě Vašeho bližšího zájmu, Vás srdečně zveme na prohlídku naší PYROLÝZNÍ LINKY na zpracování odpadu do Maďarska.

Další rozvoj

Z výše uvedeného je zřejmé, že z důvodu velkého zájmu o recyklované suroviny a zpracování odpadu ekologickou cestou není problém zabezpečit dodávku vstupního odpadu pro pyrolýzu i odběr kapacity vyprodukovaných surovin – pyrolýzního oleje, uhlíku, oceli. Velice nás těší, že nečiní velké problémy zajistit dodávku odpadu k recyklaci i odběru produkovaných surovin. Výstavbu nových linek můžeme realizovat také díky našim investorům. Jako jste Vy nezklamali naši očekávání vaší finanční účastí na našich projektech, tak my nadále budeme pracovat tak, abychom nezklamali vaši důvěru.

Pomozte přírodě i své peněžence. Investujte do dluhopisů na výstavbu nových pyrolytických linek.

  • Jmenovitá hodnota dluhopisu / minimální výše investice: 25 000 Kč.

  • Maximální výše investice: 25 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodeje.

  • ISIN: CZ0003532343.

  • Úrok: 13,50 % p.a. včetně bonusu.

  • Výplata úroku: měsíčně.

Ing. Dalibor Večerka
Ing. Dalibor Večerka

Podpořte inovativní metodu zpracování odpadu a zároveň rozmnožte své peníze. Investujte do ekologických českých dluhopisů s výnosem 13,5 % p. a. a pravidelnou měsíční výplatou.